31 January 2024

Open dag 2024

We kijken terug op een zeer geslaagde open dag op 13 januari 2024! De opkomst tijdens de open dag was fantastisch, met een overvloed aan geïnteresseerde leerlingen en hun ouders uit Maastricht en omgeving. We willen graag onze oprechte waardering uitspreken voor de vele bezoekers die de moeite hebben genomen om onze school te verkennen en deel te nemen aan deze informatieve dag.

De sfeer was gedurende de dag bijzonder gezellig en gastvrij. Bezoekers kregen de gelegenheid om in gesprek te gaan met leerlingen, docenten en ander personeel. Diverse demonstraties bij de verschillende sectoren gaven een levendig beeld van wat onze school te bieden heeft. Het is duidelijk dat er veel interesse is in ons VMBO-programma en de diverse mogelijkheden die onze school te bieden heeft.

Bekijk hier het filmpje: https://www.youtube.com/watch?v=XZmWAdejDRI

Deel deze pagina op: