15 March 2023

Alpe d'HuZes

OPGEVEN IS GEEN OPTIE !!!

Donderdag 1 juni 2023 zal in het teken staan van Alpe d'HuZes. Samen met leerlingen en docenten van VMBO Maastricht gaan wij richting Frankrijk om daar de bekende berg Alpe d'Huez op te fietsen/wandelen. Voor de thuisblijvende leerlingen en docenten zal er een soortgelijk evenement georganiseerd worden in Maastricht. Onze leerlingen en docenten zullen ook fietsend of wandelend een ‘berg’ gaan beklimmen in de buurt van Maastricht. Dit alles doen wij natuurlijk met een reden. Met deze sportieve prestatie willen wij geld inzamelen voor de strijd tegen de verschrikkelijke ziekte kanker. U kunt meestrijden tegen kanker door geld te doneren op onze pagina. Wij hopen met onze school een mooi bedrag op te halen voor KWF kankerbestrijding.

Via onderstaande link kunt u onze leerlingen en docenten sponsoren.

https://whydonate.nl/nl/fundraising/alpe-dhuzes-vmbomaastricht-kwf

We starten nu al met de inzameling, zodat onze leerlingen genoeg tijd hebben om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor het KWF. We gaan er samen wat moois van maken! OPGEVEN IS GEEN OPTIE !!!

Met sportieve groet,

Team Alpe d’HuZes VMBO Maastricht

Deel deze pagina op: