test

Schoolleiding

De schoolleiding van het VMBO Maastricht bestaat uit de Centrale Directie, de locatiedirectie en teamleiders. De school is onderdeel van LVO-Maastricht en maakt deel uit van de Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs (LVO), een onderwijsorganisatie met scholen voor voortgezet onderwijs verspreid over heel Limburg.

Locatiedirectie

Dhr. J. Moes
E-mail: vmbo@lvomaastricht.nl

Teamleiders

Basisberoepsgerichte en Kaderberoepsgerichte leerweg leerjaar 1, 2
Mevr. L. Steenhagen en Dhr. A Derksen
E-mail l.steenhagen@lvomaastricht.nl
            a.derksen@lvomaastricht.nl

Theoretische leerweg leerjaar 1, 2
Mevr. P. Hoogeveen
E-mail p.hoogeveen@lvomaastricht.nl

Basisberoepsgerichte leerjaar 3, 4 HBR, E&O en PIE + VOORdeel
Dhr. G. Willems
E-mail: guido.willems@lvomaastricht.nl

Kaderberoepsgerichte leerjaar 3, 4 ZW, GR
Mevr. R. Lemeer
E-mail: r.lemeer@lvomaastricht.nl

Theoretische leerweg leerjaar 3, 4
Dhr. P. Ummels
E-mail: p.ummels@lvomaastricht.nl
 

Centrale Directie

Voorzitter
Dhr. G. Beckers
E-mail: directie@lvomaastricht.nl

Lid
Dhr. J. Vossen
E-mail: directie@lvomaastricht.nl


Telefonisch contact:

De locatie Bemelerweg: tel. 043 352 68 68.
De locatie Bemelergrubbe: tel  043 408 66 88.

Deel deze pagina op: